Konferencyjna

Informacje szczegółowe

Rezerwacja

Sala konferencyjna

 

Informacje szczegółowe

Sala konferencyjna

Powierzchnia 60 m2 Naturalne światło Projektor multimedialny
Notebook Ekran Flipchart

Informacje dodatkowe

Sala konferencyjna usytuowana na parterze naszego hotelu może pomieścić w ustawieniu kinowym do 60 osób. Dowolna możliwość konfiguracji krzeseł i stołów. Możliwość zamówienia serwisu kawowego. Nasz doświadczony zespół przedstawi Państwu ofertę, która będzie odpowiadać wszystkim wymaganiom wydarzenia a także pozostanie do Państwa dyspozycji podczas realizacji zlecenia.

Konferencje Radom

konferencje radomDo wydarzeń często organizowanych w hotelach należą konferencje. Radom to miasto, w którym dzieje się bardzo dużo w biznesie, a także w nauce. Jest to jedno centrów gospodarczych, biznesowych i naukowych w skali regionu oraz całego kraju, a przedstawiciele różnych branż i dziedzin działalności często spotykają się tutaj, aby wymienić się pomysłami, wiedzą czy doświadczeniami.

Konferencje najlepiej jest organizować w miejscach stworzonych właśnie do tego celu, to znaczy właściwie przygotowanych, wyposażonych, wyizolowanych. Sale konferencyjne bardzo często dostępne są w hotelach, ponieważ znacznie ułatwia to zorganizowanie takiego spotkania. Osoby przyjezdne nie muszą martwić się o nocleg, a ponadto konferencję można połączyć z obiadem, bankietem czy innym nieformalnym wydarzeniem.

Jeśli w najbliższym czasie planujesz organizację konferencji w Radomiu, zachęcamy do skorzystania z jednej z naszych sal. Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

  • Salę konferencyjną do max. 60 osób. Sala usytuowana jest na parterze, jej powierzchnia to 60 m2. Jest wyposażona w projektor multimedialny, ekran, flipchart, notebook. Elegancko umeblowana, wykończona i udekorowana ze smakiem. Ustawienie krzeseł i stołów jest dowolne – przygotowujemy salę zgodnie z życzeniem klientów. Oferujemy możliwość zamówienia serwisu kawowego, a także pomocy i obsługi konferencji ze strony naszego personelu.
  • Salę balową do max. 150 osób (krzesła w ustawieniu kinowym). Powierzchnia pomieszczenia to 220 m2, jest ono doskonałe do organizacji pokazów, seansów, referatów, przemówień, paneli dyskusyjnych. Wyposażenie: projektor multimedialny, telewizor LCD, flipchart, notebook. Tak jak w przypadku sali konferencyjnej, istnieje możliwość przygotowania serwisu kawowego. Nasz personel oferuje pomoc w organizacji oraz kompleksową obsługę wydarzenia.
  • Salę Magnolia VIP Room – pokój pomieści max. 18 osób. Jest to stylowo urządzone pomieszczenie o powierzchni 27 m2, doskonałe do organizacji bardziej kameralnych spotkań. W sali znajduje się projektor multimedialny, telewizor LCD, flipchart oraz notebook. Nasz personel służy pomocą w organizacji i obsłudze spotkania. Istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego. Sala sąsiaduje z Restauracją Stylową, dzięki czemu można połączyć spotkanie z obiadem lub kolacją.

sale konferencyjne radomSzukasz dobrego miejsca na konferencje? Radom ma do zaoferowania wiele w tej kwestii, jednak bez wątpienia oferta Hotelu Europejskiego wyróżnia się na tle innych. Szczegóły chętnie przedstawimy podczas kontaktu – zapraszamy serdecznie do współpracy!