Konferencyjna

Informacje szczegółowe

Rezerwacja

Sala konferencyjna

 

Informacje szczegółowe

Sala konferencyjna

Powierzchnia 60 m2 Naturalne światło Projektor multimedialny
Ekran Flipchart

Informacje dodatkowe

Sala konferencyjna usytuowana na parterze naszego hotelu może pomieścić w ustawieniu kinowym do 50 osób. Dowolna możliwość konfiguracji krzeseł i stołów. Możliwość zamówienia serwisu kawowego. Nasz doświadczony zespół przedstawi Państwu ofertę, która będzie odpowiadać wszystkim wymaganiom wydarzenia a także pozostanie do Państwa dyspozycji podczas realizacji zlecenia.

Konferencje Radom

konferencje radomDo wydarzeń często organizowanych w hotelach należą konferencje. Radom to miasto, w którym dzieje się bardzo dużo w biznesie, a także w nauce. Jest to jedno centrów gospodarczych, biznesowych i naukowych w skali regionu oraz całego kraju, a przedstawiciele różnych branż i dziedzin działalności często spotykają się tutaj, aby wymienić się pomysłami, wiedzą czy doświadczeniami.

Konferencje najlepiej jest organizować w miejscach stworzonych właśnie do tego celu, to znaczy właściwie przygotowanych, wyposażonych, wyizolowanych. Sale konferencyjne bardzo często dostępne są w hotelach, ponieważ znacznie ułatwia to zorganizowanie takiego spotkania. Osoby przyjezdne nie muszą martwić się o nocleg, a ponadto konferencję można połączyć z obiadem, bankietem czy innym nieformalnym wydarzeniem.

Jeśli w najbliższym czasie planujesz organizację konferencji w Radomiu, zachęcamy do skorzystania z jednej z naszych sal. Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

  • Salę konferencyjną do max. 50 osób. Sala usytuowana jest na parterze, jej powierzchnia to 60 m2. Jest wyposażona w projektor multimedialny, ekran, flipchart. Elegancko umeblowana, wykończona i udekorowana ze smakiem. Ustawienie krzeseł i stołów jest dowolne – przygotowujemy salę zgodnie z życzeniem klientów. Oferujemy możliwość zamówienia serwisu kawowego, a także pomocy i obsługi konferencji ze strony naszego personelu.
  • Salę balową do max. 150 osób (krzesła w ustawieniu kinowym). Powierzchnia pomieszczenia to 220 m2, jest ono doskonałe do organizacji pokazów, seansów, referatów, przemówień, paneli dyskusyjnych. Wyposażenie: projektor multimedialny, flipchart, ekran, nagłośnienie. Tak jak w przypadku sali konferencyjnej, istnieje możliwość przygotowania serwisu kawowego. Nasz personel oferuje pomoc w organizacji oraz kompleksową obsługę wydarzenia.
  • Salę Magnolia VIP Room – mogącą pomieści max. 15 osób. Jest to stylowo urządzone pomieszczenie o powierzchni 27 m2, doskonałe do organizacji bardziej kameralnych spotkań. Nasz personel służy pomocą w organizacji i obsłudze spotkania. Istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego. Sala znajduje się w Restauracji Stylowej, dzięki czemu można połączyć spotkanie z obiadem lub kolacją.

sale konferencyjne radomSzukasz dobrego miejsca na konferencje? Radom ma do zaoferowania wiele w tej kwestii, jednak bez wątpienia oferta Hotelu Europejskiego wyróżnia się na tle innych. Szczegóły chętnie przedstawimy podczas kontaktu – zapraszamy serdecznie do współpracy!