Chrzciny

Chrzciny Radom

Chcesz zorganizować wspaniałe chrzciny? Radom to miasto, w którym znajdziesz idealny do tego lokal. Zapraszamy do nas!

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu całej rodziny nowo narodzonego dziecka. Rodzice, a często również chrzestni i dziadkowie, robią wszystko, aby uroczystość przebiegła pomyślnie, a zaproszeni na nią goście mogli wspólnie świętować we wspaniałej atmosferze.

Przyjęcie z okazji chrztu można zorganizować w domu, jednak takie rozwiązanie to mnóstwo kłopotu. Trzeba przygotować obiad dla gości, kupić napoje, przygotować przekąski, zadbać o miejsce dla każdego zaproszonego. Mało kto dysponuje tak dużą przestrzenią we własnym mieszkaniu, aby zagwarantować gościom pełną wygodę. Co więcej, jest to dzień, którym powinni się cieszyć zwłaszcza rodzice ochrzczonego dziecka. Stałe czuwanie nad przebiegiem imprezy sprawia jednak, że ciężko jest się zrelaksować i świętować wraz z innymi.

Dlatego też coraz więcej osób, nie tylko w Radomiu, ale w całej Polsce, decyduje się na zorganizowanie chrzcin w restauracji. Jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze i oszczędzające kłopotu rodzicom czy chrzestnym.

Wynajmując naszą salę restauracyjną (lub jej część) na przyjęcie z okazji chrztu świętego, można być spokojnym o następujące kwestie:

  • jedzenie i napoje – menu (zawierające obiad, przekąski, napoje, ciasta) ustalane jest indywidualnie przed imprezą; możemy podać własne propozycje lub przygotować dania na życzenie klientów,
  • obsługa kelnerska – podczas przyjęcia nasi kelnerzy stale czuwają nad zadowoleniem gości,
  • dekoracja sali – na życzenie klientów możemy zadbać o dodatkową dekorację sali (kwiaty, dekoracje stołu, winietki),
  • noclegi dla gości – jeśli część gości jest przyjezdna, zarezerwowanie dla nich noclegu w naszym hotelu będzie rozwiązaniem wygodnym i praktycznym – zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i robimy wszystko, aby sprostać ich oczekiwaniom. Chcąc zorganizować w Radomiu chrzciny w przyjemnej atmosferze i pięknym otoczeniu, warto wybrać naszą restaurację. Zadbamy o każdy szczegół i sprawimy, że przyjęcie będzie niezapomniane dla wszystkich gości, a zwłaszcza dla rodziców, którzy dzięki naszej pomocy będą mogli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Restauracja Stylowa w Hotelu Europejskim zaprasza do kontaktu wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują organizację chrzcin w Radomiu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz ustalimy wszystkie szczegóły. Czekamy na kontakt!

Rezerwacja pod nr tel. +48 340 00 24

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji: