Przyjęcia Okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe Radom

Wszystkim osobom, które chcą zorganizować przyjęcia okolicznościowe, Radom stwarza wiele atrakcyjnych możliwości. Na szczególną uwagę zasługuje oferta Hotelu Europejskiego – u nas zorganizujesz różnego rodzaju wydarzenia, a my zapewnimy ich fachową obsługę i doskonałą atmosferę.

Nasz hotel to nie tylko wykwintnie urządzona, komfortowa baza noclegowa, ale także elegancka restauracja oraz profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Dzięki temu można u nas zorganizować różne wydarzenia i przyjęcia okolicznościowe. Zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują w Radomiu miejsca na:

  • wesele,
  • chrzciny,
  • przyjęcie z okazji urodzin, imienin, rocznicy, jubileuszu,
  • imprezę integracyjną dla firmy, instytucji,
  • przyjęcie świąteczne (np. bożonarodzeniowe, wielkanocne, noworoczne),
  • bal, studniówkę,
  • dowolną inną imprezę okolicznościową.

Co oferujemy naszym klientom w tym zakresie? Przede wszystkim fachową obsługę całego wydarzenia, począwszy od przygotowania uzgodnionego wcześniej menu, poprzez obsługę kelnerską, aż po pomoc podczas trwania przyjęcia i dbałość o jego poszczególne elementy. Co więcej, wszyscy przyjezdni goście mają możliwość skorzystania z noclegów w naszym hotelu. Do dyspozycji klientów oddajemy pokoje w wysokim standardzie, jedno- oraz dwuosobowe, wyposażone w łóżka podwójne lub pojedyncze.

Restauracja Stylowa, w której organizowane są przyjęcia okolicznościowe, słynie w Radomiu jako miejsce pełne smaku, gdzie można liczyć zarówno na przepyszne dania, jak i na fachową, życzliwą obsługę. Sala restauracyjna może komfortowo pomieścić do 150 osób, dlatego też jest to doskonałe miejsce do organizacji wesel i innych dużych imprez. W przypadku wesel, jesteśmy w stanie zaproponować dwa pakiety: pakiet Gold w cenie 200 zł za osobę oraz pakiet Platinium w cenie 250 zł za osobę. Wszystkie informacje dotyczące menu oraz innych elementów przyjęcia dostępne są na naszej stronie internetowej. Jesteśmy otwarci na sugestie i życzenia naszych klientów, a szczegóły każdorazowo ustalane są indywidualnie.

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie okolicznościowe w Radomiu? A może planujesz spotkanie lub konferencję i chcesz połączyć je z mniej formalną imprezą? Hotel Europejski z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawimy ofertę oraz wolne terminy. Nasi dotychczasowi goście bardzo chwalą nasze usługi. Mamy nadzieję, że Ty także przekonasz się wkrótce, że warto podjąć z nami współpracę. Zapraszamy!

Rezerwacja pod nr tel. +48 340 00 24

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji: